Postcode 1483CG betreft de straat Bernhardstraat in Alkmaar, De Rijp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1483CG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1483CG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1967 is Bernhardstraat 23 te De Rijp. Het pand heeft een oppervlakte van 87m² en een perceeloppervlakte van 241m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 415.000.
Het adres van deze woning uit 2008 is Bernhardstraat 22 te De Rijp. Het pand heeft een oppervlakte van 49m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
De onderneming Bouw- en timmerbedrijf Glim is gevestigd op Bernhardstraat 11 te De Rijp en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De onderneming Groot De Rijp is gevestigd op Bernhardstraat 21 te De Rijp en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
Het adres van deze woning uit 2008 is Bernhardstraat 28 te De Rijp. Het pand heeft een oppervlakte van 50m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.500.
Het adres van deze woning uit 2008 is Bernhardstraat 24 te De Rijp. Het pand heeft een oppervlakte van 42m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 260.000.
De besloten vennootschap Kleppe Holding B.V. is gevestigd op Bernhardstraat 10 te De Rijp en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 2008 is Bernhardstraat 16 te De Rijp. Het pand heeft een oppervlakte van 49m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 250.000.
De besloten vennootschap Aannemersbedrijf Glim B.V. is gevestigd op Bernhardstraat 11 te De Rijp en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Op 13 maart 2023 om 05:18 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bernhardstraat te De Rijp....
Op 3 februari 2023 om 18:30 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bernhardstraat te De Rijp....
Op 11 november 2021 om 15:50 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bernhardstraat te De Rijp....
Op 21 augustus 2021 om 17:57 is de ambulancedienst uitgereden naar Bernhardstraat te De Rijp....
Op 28 juni 2021 om 22:15 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bernhardstraat te De Rijp....
Op 26 april 2021 om 11:07 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bernhardstraat te De Rijp....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Rijp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG