Postcode 1601PS betreft de straat Koekebakkerstraat in Enkhuizen, Boerenhoek Molenweg Burgwal. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1601PS gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1601PS 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging Cantabile is gevestigd op Koekebakkerstraat 18 te Enkhuizen en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
Het adres van deze woning uit 1939 is Koekebakkerstraat 18 te Enkhuizen. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 155m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
Op 13 augustus 2023 om 12:28 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Koekebakkerstraat te Enkhuizen....
Op 2 augustus 2023 om 19:52 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Koekebakkerstraat te Enkhuizen....
Op 10 mei 2023 om 23:53 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Koekebakkerstraat te Enkhuizen....
Op 20 augustus 2022 om 23:52 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Koekebakkerstraat te Enkhuizen....
Op 29 juni 2018 om 12:11 is de ambulancedienst uitgereden naar Koekebakkerstraat te Enkhuizen....
Op 7 mei 2016 om 07:33 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Koekebakkerstraat 14 te Enkhuizen....
De besloten vennootschap E. van der Deure Beheer B.V. is gevestigd op Koekebakkerstraat 2 te ENKHUIZEN en is actief in de branche Beleggingsinstellingen in financiële activa.
Op 16 mei 2014 om 11:27 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Koekebakkerstraat 18 te Enkhuizen....
De besloten vennootschap Erwin & Eric van der Deure Holding B.V. is gevestigd op Koekebakkerstraat 2 te Enkhuizen en is actief in de branche Holdings (geen financiële) en concerndiensten binnen eigen concern.
De onderneming Van der Deure Kaas is gevestigd op Koekebakkerstraat 2 te Enkhuizen en is actief in de branche Groothandel in zuivelproducten, spijsoliën en -vetten en eieren.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Boerenhoek Molenweg Burgwal
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG