Postcode 1619DG betreft de straat Hofkesland in Medemblik, Centrum Andijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1619DG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1619DG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Vlannerie is gevestigd op Hofkesland 23b te Andijk en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
De onderneming The Breath Journey is gevestigd op Hofkesland 11 te Andijk en is actief in de branche Dienstverlening voor uitvoerende kunst.
Het adres van deze woning uit 1995 is Hofkesland 31 te Andijk. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 210m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 400.000.
MEDEMBLIK: ANDIJK omg Klamptweid heeft de politie de verdachte man en/of scooter nog niet aangetroffen. ...
MEDEMBLIK: ANDIJK omg Klamptweid ivm doorrijden na aanrijding. ...
Gemeente Medemblik, Besluit aanvraag niet te behandelen, Hofkesland 19A, Andijk week 38
Gemeente Medemblik, Aanvraag omgevingsvergunning Hofkesland 19A, Andijk week 32
Gemeente Medemblik, Besluit aanvraag niet te behandelen, Hofkesland 19A, Andijk week 25
Gemeente Medemblik, Aanvraag omgevingsvergunning, Hofkesland 19A, Andijk week 14
Het adres van deze woning uit 1996 is Hofkesland 19 te Andijk. Het pand heeft een oppervlakte van 108m² en een perceeloppervlakte van 258m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
Op 15 februari 2018 om 12:34 is de ambulancedienst uitgereden naar Hofkesland 7 te Andijk....
Op 25 januari 2018 om 22:10 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hofkesland 9 te Andijk....
Op 4 oktober 2017 om 09:12 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Hofkesland 7 te Andijk....
In de nacht van woensdag op donderdag 25 mei 2017 om 01:50 is de ambulancedienst uitgereden naar Hofkesland 21 te Andijk....
De besloten vennootschap Magic Bites B.V. is gevestigd op Hofkesland 17 te ANDIJK en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum Andijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG