Postcode 1619JH betreft de straat Dijkweg in Medemblik, Midden. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1619JH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1619JH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1930 is Dijkweg 307 te Andijk. Het pand heeft een oppervlakte van 121m² en een perceeloppervlakte van 305m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Op dinsdag 10 december om 12:53 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dijkweg in Andijk in het kader van afval/hondenpoep/ongedierte/dode dieren. De melding wacht op een eerste beoordeling....
Dit bedrijfspand op het adres Dijkweg 318 te Andijk is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1861 met energielabel E. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 400.000 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder krachtstroom en toilet. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 1.136 m².
De stichting Stichting Andijk Helpt is gevestigd op Rose Luisantestraat 10 te Andijk en is actief in de branche Steunfondsen (niet op het gebied van welzijnszorg).
Het adres van deze woning uit 1861 is Dijkweg 318 te Andijk. Het pand heeft een oppervlakte van 185m² en een perceeloppervlakte van 1896m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 400.000.
Gemeente Medemblik, Verleende omgevingsvergunning, Dijkweg 308, Andijk week 24
Gemeente Medemblik, Aanvraag omgevingsvergunning, Dijkweg 308, Andijk week 8
het leggen van een leiding waarbij de weg wordt gekruist in de primaire waterkering bij Dijkweg 3...
De onderneming Spigt Bouwonderneming is gevestigd op Dijkweg 311 te Andijk en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Zaterdag 25 mei doet het Poldermuseum Het Grootslag ook mee aan de route voor kunst- en tuinliefh...
18.144298 wijziging vergunning voor het uitbreiden van een dijkmagazijn bij Dijkweg 319 in Andijk...
Gemeente Medemblik, Verleende omgevingsgvergunning, Dijkweg 319, Andijk week 50
Gemeente Medemblik, Besluit aanvraag niet te behandelen, Dijkweg 319, 1619 JH, Andijk week 36
Gemeente Medemblik, Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, week 31
18.0144298 verleende vergunning voor het uitbreiden van een dijkmagazijn in nabijheid van het bin...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Midden
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG