Postcode 1657LM betreft de straat Kapershof in Medemblik, Abbekerk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1657LM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1657LM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Tympact is gevestigd op Kapershof 20 te Abbekerk en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
De onderneming Gewicht Inzicht met Leonie is gevestigd op Kapershof 2 te Abbekerk en is actief in de branche Preventieve gezondheidszorg (geen arbobegeleiding).
De stichting Stichting ABC-Rally is gevestigd op Kapershof 4 te Abbekerk en is actief in de branche Auto- en motorsport.
Op 25 januari 2025 om 12:18 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kapershof te Abbekerk....
Op 12 april 2024 om 22:29 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Kapershof te Abbekerk....
Op 1 februari 2024 om 17:59 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kapershof te Abbekerk....
Op 31 januari 2024 om 18:07 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Kapershof te Abbekerk....
De onderneming LJ FOODS was gevestigd op Kapershof 9 te Abbekerk en was actief in de branche Groothandel in zaden, pootgoed en peulvruchten.
Op 27 september 2023 om 08:49 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Kapershof te Abbekerk....
Op 27 september 2023 om 08:45 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Kapershof te Abbekerk....
Op 27 september 2023 om 08:43 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Kapershof te Abbekerk vanwege het afhijsen van een patient....
De besloten vennootschap LJW Holding B.V. is gevestigd op Kapershof 9 te Abbekerk en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap Pulsbio B.V. is gevestigd op Kapershof 9 te Abbekerk en is actief in de branche Groothandel in voedings- en genotmiddelen algemeen assortiment.
Op 19 februari 2023 om 02:32 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Kapershof te Abbekerk....
Het adres van deze woning uit 1976 is Kapershof 1 te Abbekerk. Het pand heeft een oppervlakte van 112m² en een perceeloppervlakte van 261m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Abbekerk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG