Postcode 1747TB betreft de straat De Kloet in Schagen, Tuitjenhorn en Kerkbuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1747TB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1747TB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Gewoon bij 10 is gevestigd op De Kloet 4 te TUITJENHORN en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Aanvraag omgevingsvergunning voor het plaatsen van dakvensters op de locatie De Kloet 4, 1747 TB ...
Op 21 september 2015 om 06:45 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar De Kloet 2 te Tuitjenhorn....
Verleende omgevingsvergunning
Aanvraag omgevingsvergunning
De onderneming Johan Burger Schilder & Interieurbetimmering is gevestigd op De Kloet 10 te Tuitjenhorn en is actief in de branche Interieurbouw en vervaardiging van bedrijfsmeubels.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Tuitjenhorn en Kerkbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG