Postcode 1784JG betreft de straat Sloestraat in Den Helder, Deltabuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1784JG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1784JG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Helders Huisje! is gevestigd op Sloestraat 17 te Den Helder en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Op 9 mei 2025 om 21:36 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Sloestraat te Den Helder....
De onderneming Robert Bosma is gevestigd op Sloestraat 11 te Den Helder en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Op 28 januari 2025 om 18:08 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Sloestraat te Den Helder....
Het adres van deze woning uit 1962 is Sloestraat 11 te Den Helder. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 147m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 310.000.
Op 19 juni 2024 om 08:30 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Sloestraat te Den Helder....
Op 16 juni 2022 om 15:46 is de ambulancedienst uitgereden naar Sloestraat te Den Helder....
Op 16 juni 2022 om 15:45 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Sloestraat te Den Helder....
De onderneming Konukseven zorgverlening is gevestigd op Sloestraat 3 te Den Helder en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De onderneming Amanar Pedicure is gevestigd op Sloestraat 19 te Den Helder en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De onderneming Dutch Vastgoed Adviseurs is gevestigd op Sloestraat 9 te Den Helder en is actief in de branche Bemiddeling bij handel, huur of verhuur van onroerend goed.
Verleende omgevingsvergunning, plaatsen van een erfafscheiding, Sloestraat 19, Den Helder
In de nacht van vrijdag op zaterdag 28 april 2018 om 00:52 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Sloestraat te Den Helder....
Aanvraag omgevingsvergunning, plaatsen van een erfafscheiding, Sloestraat 19, De...
Op 4 april 2018 om 06:53 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Sloestraat 17 te Den Helder....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Deltabuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG