Postcode 1787BE betreft de straat Langevliet in Den Helder, Julianadorp-West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1787BE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1787BE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming La Vitamina was gevestigd op Langevliet 56 te Julianadorp en was actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
Het adres van deze woning uit 1931 is Langevliet 54 te Julianadorp. Het pand heeft een oppervlakte van 146m² en een perceeloppervlakte van 315m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
De vennootschap onder firma Milba verpakking VOF is gevestigd op Langevliet 42 te Julianadorp en is actief in de branche Groothandel in emballage.
De onderneming Cor Hollander Aannemings- en timmerbedrijf is gevestigd op Langevliet 50 te Julianadorp en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De besloten vennootschap Bimetec Vastgoed B.V. is gevestigd op Langevliet 48 te Julianadorp en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Gemeente Den Helder – evenementenvergunning verleend voor Kermisfeest in tent T’Happerij
Aanvraag evenementenvergunning Kermisfeest in tent café T'Happerij
Leuke zomeractiviteit in Julianadorp. Op een afstand van een aantal meters hoefijzers om een paa...
Op 9 maart 2018 om 16:23 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Langevliet 48 te Julianadorp....
Op 18 december 2016 om 17:30 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Langevliet 48 te Julianadorp....
Op 17 december 2016 om 23:54 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Langevliet 56 te Julianadorp....
In de nacht van vrijdag op zaterdag 22 oktober 2016 om 04:18 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Langevliet 56 te Julianadorp....
Op 3 augustus 2016 om 20:11 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Langevliet 36 te Julianadorp....
Op 22 april 2014 om 22:26 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Langevliet 42 te Julianadorp....
De besloten vennootschap F.H. Buurman Makelaardij B.V. is gevestigd op Langevliet 36 te Julianadorp en is actief in de branche Bemiddeling bij handel, huur of verhuur van onroerend goed.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Julianadorp-West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG