Postcode 1794AB betreft de straat Mulderstraat in Texel, Oosterend. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1794AB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1794AB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1986 is Mulderstraat 12 te Oosterend (NH). Het pand heeft een oppervlakte van 113m² en een perceeloppervlakte van 218m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 462.500.
De onderneming Press-it-on! Nagelstyling is gevestigd op Mulderstraat 22 te Oosterend en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Omgevingsvergunning Verleend - Mulderstraat 32 in Oosterend
De besloten vennootschap Onderhoudswerk Texel B.V. is gevestigd op Mulderstraat 4 te Oosterend en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.
De onderneming B&BTexel16 is gevestigd op Mulderstraat 16 te Oosterend en is actief in de branche Hotels (geen hotel-restaurants), pensions en conferentie-oorden.
Het adres van deze woning uit 1986 is Mulderstraat 22 te OOSTEREND. Het pand heeft een oppervlakte van 112m² en een perceeloppervlakte van 115m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De onderneming Onderhoudswerk Texel is gevestigd op Mulderstraat 4 te Oosterend en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.
De onderneming G.J. Plaatsman is gevestigd op Mulderstraat 30 te Oosterend en is actief in de branche Landschapsverzorging.
1574979 Plaatsen van dakkapellen.
Op 12 februari 2018 om 18:20 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Mulderstraat 20 te Oosterend....
1264855 Vervangen van een kap op de woning.
Vervangen van een kap op woning. De uiterste beslisdatum wordt 18 augustus 2016.
Op 27 juni 2016 om 14:37 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Mulderstraat 30 te Oosterend....
Vervangen van een kap op een woning.
Op 8 februari 2016 om 15:29 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Mulderstraat 28 te Oosterend....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oosterend
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG