Postcode 1811BM betreft de straat Hekelstraat in Alkmaar, Binnenstad-Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1811BM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1811BM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Pedicurepraktijk Sweetfeet is gevestigd op Hekelstraat 18 te Alkmaar en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De vennootschap onder firma Lo de Cha is gevestigd op Hekelstraat 6A te Alkmaar en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De onderneming Charlotte Groenhanden is gevestigd op Hekelstraat 10 te Alkmaar en is actief in de branche Verwerking van groente en fruit (niet tot sap en maaltijden).
De onderneming Broersen Business Controlling is gevestigd op Hekelstraat 12B te Alkmaar en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De besloten vennootschap ZLS Holding B.V. is gevestigd op Hekelstraat 12A te Alkmaar en is actief in de branche Financiële holdings.
De besloten vennootschap Laque Boutique Amsterdam B.V . is gevestigd op Hekelstraat 12A te Alkmaar en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Dit bedrijfspand op het adres Hekelstraat 12 te Alkmaar is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1914 met energielabel A+. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 275.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 69 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Toestemming voor het plaatsen van 8 zonnepanelen op plat dak van de woning aan Hekelstraat 12 B t...
Toestemming voor het gebrui van een alcoholvergunning voor Restaurant Roest Wine and Food Bar aan...
Toestemming voor het gebruik van een terrasvergunning voor Restaurant Roest Wine and Food Bar aan...
Toestemming voor het gebruik van een exploitatievergunning voor Restaurant Roest wine and food ba...
Aanvraag voor het gebruik van een terrasvergunning door Roest Wine and Food Bar aan Hekelstraat 2...
Aanvraag vergunning voor het gebruik van een exploitatievergunning door Roest Wine and Food Bar n...
Aanvraag vergunning voor het plaatsen van 8 zonnepanelen op het platte dak van de woning aan Heke...
Toestemming voor het gebruik van een terrasvergunning van Roest Wine and Food Bar aan Hekelstraat...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG