Postcode 1816NE betreft de straat Aert de Gelderlaan in Alkmaar, De Hoef III en IV. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1816NE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1816NE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1967 is Aert de Gelderlaan 232 te Alkmaar. Het pand heeft een oppervlakte van 68m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Het adres van deze woning uit 1968 is Aert de Gelderlaan 224 te Alkmaar. Het pand heeft een oppervlakte van 68m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.500.
Aanvraag vergunning voor het wijzigen van gebruik wonen naar wonen met specifieke aanduiding "gem...
Op 29 juli 2014 om 22:30 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Aert de Gelderlaan 220 te Alkmaar....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Hoef III en IV
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG