Postcode 1817GK betreft de straat Bachlaan in Alkmaar, Bergermeer. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1817GK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1817GK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Omer 92 is gevestigd op Bachlaan 50 te Alkmaar en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Het adres van deze woning uit 1974 is Bachlaan 58 te Alkmaar. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 184m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
De vennootschap onder firma Bernocci is gevestigd op Bachlaan 46 te Alkmaar en is actief in de branche Groothandel in overige consumentenartikelen (non-food) n.e.g..
Toestemming voor het plaatsen van een dakkapel aan Bachlaan 66 te Alkmaar
Aanvraag vergunning voor het plaatsen van een dakkapel aan Bachlaan 66 te Alkmaar
Toestemming voor het plaatsen van een hijskraan voor Bachlaan 62 te Alkmaar
Aanvraag omgevingsvergunning, renoveren van de woningen, Bachlaan 42 t/m 52 (even), Beethovensing...
Verleende omgevingsvergunning, verduurzamen en onderhouden van 48 woningen, Bachlaan 42 t/m 52 (e...
Aanvraag omgevingsvergunning, verduurzamen en onderhouden van 48 woningen, Bachlaan 42 t/m 52 (ev...
Het adres van deze woning is Bachlaan 64 te Alkmaar. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 195m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Verleende omgevingsvergunning, plaatsen van 2 dakkapellen, Bachlaan 54, Alkmaar
Het adres van deze woning is Bachlaan 62 te Alkmaar. Het pand heeft een oppervlakte van 142m² en een perceeloppervlakte van 179m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
Aanvraag omgevingsvergunning, plaatsen van 2 dakkapellen, Bachlaan 54, Alkmaar
Op 3 november 2015 om 16:45 is de ambulancedienst uitgereden naar Bachlaan 64 te Alkmaar....
Op 25 augustus 2013 om 22:28 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bachlaan 48 te Alkmaar....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bergermeer
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG