Postcode 1827GD betreft de straat Donaustraat in Alkmaar, Daalmeer-Noordwest. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1827GD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1827GD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vennootschap onder firma S&R Techniek Holland is gevestigd op Donaustraat 3 te Alkmaar en is actief in de branche Groothandel in overige machines, apparaten en toebehoren voor industrie en handel n.e.g..
De onderneming AL17Media is gevestigd op Donaustraat 33 te Alkmaar en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening n.e.g..
De onderneming Hoogeboom Bouw & Interieur is gevestigd op Donaustraat 15 te Alkmaar en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Crazyfish.nl is gevestigd op Donaustraat 19 te Alkmaar en is actief in de branche Groothandel in watersportartikelen.
Gemeente Alkmaar - aanvraag omgevingsvergunning - plaatsen van een dakopbouw - Donaustraat 15, Al...
ALKMAAR: De twee jongens die verdacht worden van de autoinbraak zijn nog niet aangetroffen. ...
ALKMAAR: Koedijk, Blaer ivm autoinbraak uitkijken naar twee jongens op een opvallend witte scooter. ...
Verleende omgevingsvergunning, plaatsen van een dakopbouw en het vervangen van kozijnen in de voo...
Verleende omgevingsvergunning, vervangen van een schuur voor een grotere schuur, Donaustraat 29, ...
Aanvraag omgevingsvergunning, plaatsen van een dakopbouw en het vervangen van kozijnen in de voor...
Aanvraag omgevingsvergunning, vervangen van een schuur voor een grotere schuur, Donaustraat 29, A...
Het adres van deze woning uit 1985 is Donaustraat 35 te Alkmaar. Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 123m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
Verleende omgevingsvergunning, plaatsen van een dakopbouw, Donaustraat 19, Alkmaar
Op 16 mei 2017 om 23:20 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Donaustraat 13 te Alkmaar....
Op 11 mei 2017 om 11:12 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Donaustraat 31 te Alkmaar....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Daalmeer-Noordwest
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG