Postcode 1841GB betreft de straat Noordervaart in Alkmaar, Stompetoren. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1841GB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1841GB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vennootschap onder firma Sander Douma Architecten bna is gevestigd op Noordervaart 73 te Stompetoren en is actief in de branche Architecten.
De besloten vennootschap Joey Bubbles B.V. is gevestigd op Noordervaart 83 te Stompetoren en is actief in de branche Vervaardiging van overige goederen n.e.g..
De onderneming Friss outdoor living is gevestigd op Noordervaart 83 te Stompetoren en is actief in de branche Vervaardiging van overige meubels.
Het adres van deze woning uit 1890 is Noordervaart 81 te Stompetoren. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 577m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
De besloten vennootschap Madder B.V. is gevestigd op Noordervaart 83 te Stompetoren en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap Eco2service is gevestigd op Noordervaart 73 te Stompetoren en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De besloten vennootschap Esco2service I is gevestigd op Noordervaart 73 te Stompetoren en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw n.e.g..
De besloten vennootschap Eco2service Holding B.V. is gevestigd op Noordervaart 73 te Stompetoren en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Buiten behandeling gestelde vergunning voor het vernieuwen van de loopbrug aan Noordervaart 97 te...
Aanvraag vergunning voor het vernieuwen van de loopbrug aan Noordervaart 97 te Stompetoren
Aanvraag vergunning voor het realiseren van een dakkapel aan Noordervaart 83 te Stompetoren
Toestemming voor het kappen van een esdoorn (boom is ziek, geen herbeplanting) aan Noordervaart 8...
Gemeente Alkmaar - aanvraag omgevingsvergunning - kappen van een esdoorn (boom is ziek, geen herb...
Gemeente Alkmaar - verlening omgevingsvergunning - plaatsen van een traforuimte (gemeentelijk mon...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Stompetoren
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG