Postcode 1902JS betreft de straat Pirola in Castricum, Noord-End. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1902JS gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1902JS 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op donderdag 5 juni om 06:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Pirola in Castricum in het kader van wegen en verkeer. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie....
Gemeente Castricum, verleende Omgevingsvergunning (regulier), Pirola 32 in Castricum, het bouwen ...
Gemeente Castricum, ontvangen aanvraag Omgevingsvergunning, Pirola 32 in Castricum, het bouwen va...
Het adres van deze woning uit 1974 is Pirola 32 te Castricum. Het pand heeft een oppervlakte van 131m² en een perceeloppervlakte van 187m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 465.000.
Het adres van deze woning uit 1974 is Pirola 34 te Castricum. Het pand heeft een oppervlakte van 148m² en een perceeloppervlakte van 170m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 529.000.
De onderneming Stoffeer en Meer is gevestigd op Pirola 28 te Castricum en is actief in de branche Reparatie en stoffering van meubels.
De onderneming Jacqueline Hein Fotografie is gevestigd op Pirola 34 te Castricum en is actief in de branche Fotografie.
De onderneming De Bijrijder is gevestigd op Pirola 18 te Castricum en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming Marnix zorg is gevestigd op Pirola 18 te Castricum en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Ontvangen aanvraag Omgevingsvergunning Pirola 18, 1902 JS, Castricum, het plaatsen van een dakkap...
Intrekken van de omgevingsvergunning, Pirola 18, 1902JS Castricum, het plaatsen van een dakkapel ...
Het adres van deze garage is Pirola 2815 te Castricum. Het pand heeft een oppervlakte van 0m² en heeft 0 kamers kamers. De geschatte waarde van deze garage is € 26.000.
De vennootschap onder firma Pimp my Boat is gevestigd op Pirola 18 te CASTRICUM en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Op 1 februari 2015 om 05:07 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Pirola 12 te Castricum....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Noord-End
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG