Postcode 1911JN betreft de straat De Waterdief in Uitgeest, De Kleis. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1911JN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1911JN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1993 is De Waterdief 43 te Uitgeest. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 116m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 430.000.
Het adres van deze woning uit 1993 is De Waterdief 21 te Uitgeest. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 128m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 435.000.
Het adres van deze woning uit 1993 is De Waterdief 47 te Uitgeest. Het pand heeft een oppervlakte van 98m² en een perceeloppervlakte van 116m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
De onderneming Need4life is gevestigd op De Waterdief 17 te Uitgeest en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1993 is De Waterdief 29 te Uitgeest. Het pand heeft een oppervlakte van 122m² en een perceeloppervlakte van 201m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
De onderneming ByBeyCare is gevestigd op De Waterdief 25 te Uitgeest en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Het adres van deze woning is De Waterdief 51 te Uitgeest. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 201m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 369.000.
Op 1 mei 2016 om 08:54 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar De Waterdief 10 te Uitgeest....
Gemeente Uitgeest: ontvangen aanvraag omgevingsvergunning De Waterdief 17
Verleende omgevingsvergunning De Waterdief, Uitgeest (reguliere procedure)
De onderneming MGK Producties is gevestigd op De Waterdief 37 te Uitgeest en is actief in de branche Fotografie en ontwikkelen van foto’s en films.
De onderneming Smit Software Solutions is gevestigd op De Waterdief 31 te Uitgeest en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Op 20 september 2012 is het faillissement uitgesproken van Pmb-Scouting Bv. Het insolventienummer is F.13/12/659. Pmb-Scouting Bv is gevestigd in Uitgeest. Pmb-Scouting Bv is actief in de branche Financiële instellingen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Kleis
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG