Postcode 1911RP betreft de straat De Pollen in Uitgeest, De Koog. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1911RP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1911RP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1983 is De Pollen 103 te Uitgeest. Het pand heeft een oppervlakte van 113m² en een perceeloppervlakte van 141m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 460.000.
Het adres van deze woning uit 1985 is De Pollen 107 te Uitgeest. Het pand heeft een oppervlakte van 107m² en een perceeloppervlakte van 132m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
De vennootschap onder firma Budget Buddy is gevestigd op De Pollen 89 te Uitgeest en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Op 27 oktober 2015 om 19:00 zijn ambulance en brandweer met grote spoed uitgereden naar De Pollen 80 te Uitgeest....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Koog
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG