Postcode 1971AH betreft de straat Trompstraat in Velsen, Heidebuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1971AH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1971AH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1924 is Trompstraat 78 te IJmuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 149m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 435.000.
De onderneming Ashley Kookt was gevestigd op Trompstraat 68 te IJMUIDEN en was actief in de branche Eventcatering.
Ingediende aanvraag omgevingsvergunning Trompstraat 68 te IJmuiden, legaliseren gebruik 3 apparte...
De onderneming The Pink Nail Bar was gevestigd op Trompstraat 62 te IJMUIDEN en was actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Verleende omgevingsvergunning Trompstraat 92 te IJmuiden, gebruiken pand voor wonen (met vast kar...
Verlengen beslistermijn (ingediende aanvraag omgevingsvergunning) Trompstraat 92 te IJmuiden, wij...
Ingediende aanvraag omgevingsvergunning Trompstraat 92 te IJmuiden, wijzigen gebruik wonen en ver...
De onderneming Healthy4Life is gevestigd op Trompstraat 60 te IJMUIDEN en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De besloten vennootschap Hengelsport IJmuiden B.V. is gevestigd op Trompstraat 92 te IJMUIDEN en is actief in de branche Winkels in sportartikelen (geen watersport).
Het adres van deze woning uit 1925 is Trompstraat 68 te IJmuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 191m² en een perceeloppervlakte van 171m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 259.000.
Het adres van deze woning uit 1923 is Trompstraat 92 te IJmuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 145m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De vennootschap onder firma M. van Gulick Service is gevestigd op Trompstraat 58 te IJMUIDEN en is actief in de branche Reparatie en onderhoud van machines voor algemeen gebruik en machine-onderdelen (geen gereedschap).
De besloten vennootschap Accompany B.V. is gevestigd op Trompstraat 92 te IJMUIDEN en is actief in de branche Groothandel in watersportartikelen.
Op 4 juli 2013 om 16:29 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Trompstraat 69 te IJmuiden....
Op 9 juni 2013 om 16:02 is de brandweer uitgereden naar Trompstraat 77 te IJmuiden....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Heidebuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG