Postcode 2111WL betreft de straat Ruys de Perezlaan in Bloemendaal, Aerdenhout-Noord. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2111WL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2111WL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vennootschap onder firma Tuinburo Hartog & De Kievit is gevestigd op Ruys de Perezlaan 15 te Aerdenhout en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
Het adres van deze woning uit 1957 is Ruys de Perezlaan 9 te Aerdenhout. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 748m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.250.000.
De besloten vennootschap Holding Peach Balm B.V. is gevestigd op Ruys de Perezlaan 13 te Aerdenhout en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Het adres van deze woning uit 1957 is Ruys de Perezlaan 1 te Aerdenhout. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 489m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.150.000.
Verleende omgevingsvergunning Ruys de Perezlaan 13 Aerdenhout
Aanvraag omgevingsvergunning vergroten van de woning Ruys de Perezlaan 13 Aerdenhout
Het adres van deze woning uit 1957 is Ruys de Perezlaan 11 te Aerdenhout. Het pand heeft een oppervlakte van 129m² en een perceeloppervlakte van 703m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 799.000.
Het adres van deze woning uit 1969 is Ruys de Perezlaan 15 te Aerdenhout. Het pand heeft een oppervlakte van 142m² en een perceeloppervlakte van 617m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 710.000.
Op 1 februari 2017 om 16:25 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Ruys de Perezlaan 12 te Aerdenhout....
De onderneming Sneaker Temple is gevestigd op Ruys de Perezlaan 7 te AERDENHOUT en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Schildersbedrijf J. van der Werf is gevestigd op Ruys de Perezlaan 1 te Aerdenhout en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Aerdenhout-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG