Postcode 2132AE betreft de straat Van den Berghlaan in Haarlemmermeer, Hoofddorp Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2132AE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2132AE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Care by Rana is gevestigd op Van den Berghlaan 207 te Hoofddorp en is actief in de branche Kinderopvang en peuterspeelzaalwerk.
De onderneming SAM Inkoopondersteuning is gevestigd op Van den Berghlaan 199 te Hoofddorp en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Het adres van deze woning uit 1967 is Van den Berghlaan 189 te Hoofddorp. Het pand heeft een oppervlakte van 136m² en een perceeloppervlakte van 94m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Ingetrokken aanvraag omgevingsvergunning, Hoofddorp, Van Berghlaan 195, 2132 AE, bouwen van een u...
Aangevraagde omgevingsvergunning, Hoofddorp, Van den Berghlaan 195, 2132 AE, bouwen van een uitbo...
Het adres van deze woning uit 1967 is Van den Berghlaan 199 te Hoofddorp. Het pand heeft een oppervlakte van 144m² en een perceeloppervlakte van 146m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
Verleende omgevingsvergunning, Hoofddorp, Van den Berghlaan 187, 2132 AE, plaatsen van een dakopb...
De onderneming Marijne Wood You Like is gevestigd op Van den Berghlaan 201 te Hoofddorp en is actief in de branche Zagen en schaven en overige primaire houtbewerking.
Het adres van deze woning uit 1967 is Van den Berghlaan 207 te Hoofddorp. Het pand heeft een oppervlakte van 140m² en een perceeloppervlakte van 170m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
Het adres van deze woning uit 1967 is Van den Berghlaan 195 te Hoofddorp. Het pand heeft een oppervlakte van 101m² en een perceeloppervlakte van 94m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 359.000.
Verleende omgevingsvergunning, Hoofddorp, Van den Berghlaan 197, 2132 AE, realiseren van een 2e v...
Verleende omgevingsvergunning, Hoofddorp, Van den Berghlaan 227, 2132 AE, aanleggen en/of verande...
Aangevraagde omgevingsvergunning, Hoofddorp, Van den Berghlaan 197, 2132 AE, realiseren van een d...
Aangevraagde omgevingsvergunning, Hoofddorp, Van den Berghlaan 227, 2132 AE, aanleggen van een ui...
Geweigerde omgevingsvergunning, Hoofddorp, Van den Berghlaan 227, 2132 AE, aanleggen of verandere...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoofddorp Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG