Postcode 2223TG betreft de straat Looyerslaan in Katwijk, Dorp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2223TG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2223TG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Marjoleine Coaching is gevestigd op Looyerslaan 14 te Katwijk en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De besloten vennootschap U-P van Deursen B.V. is gevestigd op Looyerslaan 32 te Katwijk en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming DLMG is gevestigd op Looyerslaan 16 te Katwijk en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
Het adres van deze woning uit 1980 is Looyerslaan 30 te Katwijk. Het pand heeft een oppervlakte van 106m² en een perceeloppervlakte van 104m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
Op 12 november 2017 om 23:53 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Looyerslaan 20 te Katwijk....
Het adres van deze woning uit 1981 is Looyerslaan 32 te Katwijk. Het pand heeft een oppervlakte van 117m² en een perceeloppervlakte van 166m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 359.000.
De besloten vennootschap Beheermaatschappij Henk vd Bosch Senior BV is gevestigd op Looyerslaan 18 te KATWIJK en is actief in de branche Financiële holdings.
De vennootschap onder firma VelWa Paint Inspection & Consultancy is gevestigd op Looyerslaan 20 te KATWIJK en is actief in de branche Overige keuring en controle.
Kerkstraat 68, Katwijk, Het organiseren van een straatbarbeque op 12 juli 2014 van 17.00 tot 22.0...
De onderneming v.d. Bosch Schildersbedrijf is gevestigd op Looyerslaan 18 te Katwijk en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.
De onderneming Schildersbedrijf Henk van den Bosch Jr. is gevestigd op Looyerslaan 18 te Katwijk en is actief in de branche Schilderen en glaszetten.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dorp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG