Postcode 2242RS betreft de straat Dokter Duetzlaan in Wassenaar, Dorp Wassenaar. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2242RS gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2242RS 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Rob's Klus- en Onderhoudsbedrijf is gevestigd op Dokter Duetzlaan 7 te Wassenaar en is actief in de branche Burgerlijke en utiliteitsbouw.
Gemeente Wassenaar - aangevraagde omgevingsvergunning: het leggen van bestrating naar de stoep - ...
De onderneming Flowerhouse is gevestigd op Dokter Duetzlaan 35 te Wassenaar en is actief in de branche Straathandel.
Gemeente Wassenaar – verleende omgevingsvergunning (reguliere procedure): het plaatsen van een fi...
Gemeente Wassenaar – aangevraagde omgevingsvergunning: het plaatsen van een fietsenhok, Z/22/0705...
De onderneming Rob's Onderhoudsbedrijf is gevestigd op Dokter Duetzlaan 7 te Wassenaar en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Rob's Onderhoudsbedrijf is gevestigd op Dokter Duetzlaan 7 te Wassenaar en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Gemeente Wassenaar – verleende omgevingsvergunning (reguliere procedure): het plaatsen van 11 zon...
Gemeente Wassenaar – aangevraagde omgevingsvergunning: het kappen van 1 boom - Dokter Duetzlaan 3...
Gemeente Wassenaar – verleende omgevingsvergunning (reguliere procedure): het kappen van 1 boom -...
Gemeente Wassenaar – aangevraagde omgevingsvergunning: het plaatsen van zonnepanelen, Dokter Duet...
Gemeente Wassenaar – verleende omgevingsvergunning (reguliere procedure): het kappen van 11 bomen...
Het adres van deze woning uit 1980 is Dokter Duetzlaan 29 te Wassenaar. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 129m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 213.500.
Gemeente Wassenaar – aangevraagde omgevingsvergunning: het kappen van 11 bomen, Park achterzijde ...
Op 14 januari 2018 om 11:37 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Dokter Duetzlaan 7 te Wassenaar....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dorp Wassenaar
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG