Postcode 2282BN betreft de straat Herenstraat in Rijswijk, Oud-Rijswijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2282BN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2282BN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1905 is Herenstraat 9A te Rijswijk (ZH). Het pand heeft een oppervlakte van 135m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
De vennootschap onder firma Rijswijkse Schaar is gevestigd op Herenstraat 1e te Rijswijk en is actief in de branche Reparatie van overige consumentenartikelen.
De onderneming Rijswijk Telecom is gevestigd op Herenstraat 9b te Rijswijk en is actief in de branche Reparatie van communicatieapparatuur.
De onderneming Mika Bella is gevestigd op Herenstraat 9 te Rijswijk en is actief in de branche Winkels in dameskleding.
De besloten vennootschap Bayrakli Concept and Architecture B.V. is gevestigd op Herenstraat 1 te Rijswijk en is actief in de branche Groothandel gespecialiseerd in overige bouwmaterialen.
De onderneming Biranda Boutique is gevestigd op Herenstraat 7a te Rijswijk en is actief in de branche Winkels in dameskleding.
De vennootschap onder firma Sultan Ahmet Delft is gevestigd op Herenstraat 9 te RIJSWIJK ZH en is actief in de branche supermarkten.
Dit bedrijfspand op het adres Herenstraat 1 te Rijswijk (ZH) is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1929 met energielabel F. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 92 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Dit bedrijfspand op het adres Herenstraat 9B te Rijswijk (ZH) is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1904 met energielabel E. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 339.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 41 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De vereniging Vereniging van Eigenaars Herenstraat A en 3A is gevestigd op Herenstraat 3 te Rijswijk en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Op 30 december 2016 om 23:18 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Herenstraat 9 te Rijswijk....
Op 20 december 2016 om 12:59 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Herenstraat 9 te Rijswijk....
Op 20 augustus 2016 om 16:21 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Herenstraat 1 te Rijswijk....
Op 23 april 2016 om 08:40 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Herenstraat 5 te Rijswijk....
Op 15 april 2016 om 06:34 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Herenstraat 5 te Rijswijk....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oud-Rijswijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG