Postcode 2291SK betreft de straat Harry Hoekstraat in Westland, Hofwijk en Oranjehof. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2291SK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2291SK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming luxdeur is gevestigd op Harry Hoekstraat 27 te Wateringen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming De Leertoko is gevestigd op Harry Hoekstraat 21 te Wateringen en is actief in de branche Dienstverlening voor het onderwijs.
Het adres van deze woning uit 1958 is Harry Hoekstraat 29 te Wateringen. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 146m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Het adres van deze woning uit 1958 is Harry Hoekstraat 27 te Wateringen. Het pand heeft een oppervlakte van 98m² en een perceeloppervlakte van 146m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 360.000.
De onderneming HR Help was gevestigd op Harry Hoekstraat 13 te Wateringen en was actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het adres van deze woning uit 1958 is Harry Hoekstraat 15 te Wateringen. Het pand heeft een oppervlakte van 132m² en een perceeloppervlakte van 268m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
De onderneming J.Willemse bouw is gevestigd op Harry Hoekstraat 15 te Wateringen en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Mee-Go Limited is gevestigd op Harry Hoekstraat 21 te Wateringen en is actief in de branche Groothandel in overige consumentenartikelen (non-food) n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1955 is Harry Hoekstraat 5 te Wateringen. Het pand heeft een oppervlakte van 124m² en een perceeloppervlakte van 163m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 370.000.
De onderneming Steven Sales Agency is gevestigd op Harry Hoekstraat 21 te Wateringen en is actief in de branche Handelsbemiddeling gespecialiseerd in overige goederen.
Vergunning/ontheffing verleend op grond van de Algemene Plaatselijke Verordening Westland 2019
De onderneming Akti agency is gevestigd op Harry Hoekstraat 21 te Wateringen en is actief in de branche Handelsbemiddeling in voedings- en genotmiddelen.
Omgevingsvergunning verleend voor het oprichten van een nokverhoging (achterkant), Harry Hoekstra...
Aanvraag omgevingsvergunning voor het oprichten van een dakopbouw (achterkant), Harry Hoekstraat ...
De onderneming F2C Elektra & Onderhoud is gevestigd op Harry Hoekstraat 17 te Wateringen en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hofwijk en Oranjehof
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG