Postcode 2292JE betreft de straat Klopperman in Westland, Bedrijventerrein Wateringen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2292JE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2292JE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Eric's Onderhoud B.V. is gevestigd op Klopperman 53U te Wateringen en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De besloten vennootschap MK Kunststof Techniek B.V. is gevestigd op Klopperman 53U te Wateringen en is actief in de branche Vervaardiging van overige producten van kunststof.
De besloten vennootschap GALA 2 B.V. is gevestigd op Klopperman 1 te Wateringen en is actief in de branche Vermogensbeheer.
De besloten vennootschap Blansjaar Vastgoed 3 Beheer B.V. is gevestigd op Klopperman 1 te Wateringen en is actief in de branche Vermogensbeheer.
De besloten vennootschap GALA 3 B.V. is gevestigd op Klopperman 1 te Wateringen en is actief in de branche Vermogensbeheer.
De besloten vennootschap Blansjaar Vastgoed 2 Beheer B.V. is gevestigd op Klopperman 1 te Wateringen en is actief in de branche Vermogensbeheer.
De besloten vennootschap Knaaptours B.V. is gevestigd op Klopperman 7 te Wateringen en is actief in de branche Verhuur en lease van vrachtwagens, autobussen, caravans en aanhangwagens.
De besloten vennootschap Knaap Holding B.V. is gevestigd op Klopperman 7 te Wateringen en is actief in de branche Financiële holdings.
De vennootschap onder firma Handelsonderneming ARA is gevestigd op Klopperman 53P te Wateringen en is actief in de branche Verhuur van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen operational lease).
De onderneming Knaap E-Commerce is gevestigd op Klopperman 7 te Wateringen en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening n.e.g..
De besloten vennootschap DICE B.V. is gevestigd op Klopperman 3 te Wateringen en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De besloten vennootschap ENKA Drankengroothandel B.V. is gevestigd op Klopperman 53T te Wateringen en is actief in de branche Groothandel in dranken (geen zuivel).
De besloten vennootschap Blansjaar Vastgoed Beheer B.V. is gevestigd op Klopperman 1 te Wateringen en is actief in de branche Beheer van onroerend goed.
De onderneming MK Kunststof Techniek was gevestigd op Klopperman 53U te Wateringen en was actief in de branche Vervaardiging van overige producten van kunststof.
De vennootschap onder firma Demir Nut Company is gevestigd op Klopperman 53M te Wateringen en is actief in de branche Gespecialiseerde groothandel in overige voedings- en genotmiddelen n.e.g..
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedrijventerrein Wateringen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG