Postcode 2312GC betreft de straat Haarlemmerstraat in Leiden, De Camp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2312GC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2312GC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging Vereniging van eigenaars Haarlemmerstraat 66/66-A te Leiden is gevestigd op Haarlemmerstraat 66A te Leiden en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De onderneming A.Gijsberts is gevestigd op Haarlemmerstraat 54C te Leiden en is actief in de branche Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren.
De vennootschap onder firma Dune&Dune is gevestigd op Haarlemmerstraat 56 te Leiden en is actief in de branche Winkels in mode-artikelen.
De besloten vennootschap Aviris Leiden is gevestigd op Haarlemmerstraat 66 te Leiden en is actief in de branche Groothandel in optische artikelen.
Dit bedrijfspand op het adres Haarlemmerstraat 64 te Leiden is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 56 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De onderneming Drogisterij Boerhaave is gevestigd op Haarlemmerstraat 68 te Leiden en is actief in de branche Winkels in drogisterij-artikelen.
De onderneming Wester DJ is gevestigd op Haarlemmerstraat 68 te Leiden en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
De onderneming Van den Brink Services was gevestigd op Haarlemmerstraat 54C te Leiden en was actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
het lozen van afvalwater op het vuilwaterriool zonder tussenkomst van een vetafscheider en slibva...
het oprichten van een koffiebar
Dit bedrijfspand op het adres Haarlemmerstraat 60 te Leiden is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1650. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 130 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
terrasvergunning (overname)
drank- en horecaverlof
De onderneming ijs van Matthijs is gevestigd op Haarlemmerstraat 64 te Leiden en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
kamerverhuur met 8 wooneenheden
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Camp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG