Postcode 2312GZ betreft de straat Havenplein in Leiden, Marewijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2312GZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2312GZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 13 juni 2023 is het faillissement uitgesproken van Nsi B.V.. Het insolventienummer is F.09/23/169. Nsi B.V. is gevestigd in Leiden.
Op 2 juli 2025 om 10:55 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Havenplein te Leiden....
De onderneming DannyG ZZP is gevestigd op Havenplein 2A te Leiden en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De onderneming De Groene Parel was gevestigd op Havenplein 1A te Leiden en was actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
Dit bedrijfspand op het adres Havenplein 2 te Leiden heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 1.895.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 400 m².
Op 13 oktober 2024 om 14:43 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Havenplein te Leiden....
Beschikking maatwerkvoorschriften Activiteitenbesluit milieubeheer - het lozen van afvalwater op ...
Op 21 juli 2023 om 15:40 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Havenplein te Leiden....
Op 23 juni 2023 om 20:55 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Havenplein te Leiden....
Op 24 juni 2022 om 19:21 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Havenplein te Leiden....
Op 22 maart 2022 om 11:13 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Havenplein te Leiden....
Op 4 juli 2021 om 09:33 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Havenplein te Leiden....
Op 26 juni 2021 om 19:37 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Havenplein te Leiden....
kamerverhuur met 7 wooneenheden
De besloten vennootschap Lekkurrr Rotturdams B.V. was gevestigd op Havenplein 2 te Leiden en was actief in de branche Eventcatering.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Marewijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG