Postcode 2341EJ betreft de straat Willem de Zwijgerlaan in Oegstgeest, Oranje Nassau. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2341EJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2341EJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Gerry B.V. is gevestigd op Willem de Zwijgerlaan 8 te Oegstgeest en is actief in de branche Notariskantoren.
De besloten vennootschap Kimi Holding B.V. is gevestigd op Willem de Zwijgerlaan 8 te Oegstgeest en is actief in de branche Notariskantoren.
De besloten vennootschap ANEL B.V. is gevestigd op Willem de Zwijgerlaan 4 te Oegstgeest en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap Realiserend Vermogen B.V. is gevestigd op Willem de Zwijgerlaan 14 te Oegstgeest en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Realiserend Vermogen is gevestigd op Willem de Zwijgerlaan 14 te Oegstgeest en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
Het adres van deze woning uit 1928 is Willem de Zwijgerlaan 14 te Oegstgeest. Het pand heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 539.000.
De besloten vennootschap Iupiter B.V. is gevestigd op Willem de Zwijgerlaan 2 te Oegstgeest en is actief in de branche Advocatenkantoren.
Het adres van deze woning is Willem de Zwijgerlaan 12 te Oegstgeest. Het pand heeft een oppervlakte van 140m² en een perceeloppervlakte van 160m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 598.000.
De onderneming Heenk Advies is gevestigd op Willem de Zwijgerlaan 14 te Oegstgeest en is actief in de branche .
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oranje Nassau
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG