Postcode 2497AD betreft de straat Faberlaan in 's-Gravenhage, Singels. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2497AD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2497AD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Ottovia B.V. is gevestigd op Faberlaan 11 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Exploitatie van restaurants.
De onderneming GMAO is gevestigd op Faberlaan 11 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Rechtskundige adviesbureaus.
De onderneming Ayaz Kabels is gevestigd op Faberlaan 1 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Grondverzet.
De onderneming Power spoor&bouwwerkzaamheden is gevestigd op Faberlaan 1 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Grondverzet.
Het veranderen van de tuin van de woning Faberlaan 23 door het legaliseren van een tuinschuur en ...
Het plaatsen van een tuinschuur en een schutting aan de zijkant van het pand Faberlaan 23
De vennootschap onder firma Classique Snacks 2.0 is gevestigd op Faberlaan 5 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
De besloten vennootschap Bone Handelsonderneming B.V. is gevestigd op Faberlaan 5 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Detailhandel via overige distributievormen.
De onderneming KJ Trade is gevestigd op Faberlaan 9 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Groothandel in overige consumentenartikelen (non-food) n.e.g..
De onderneming Dj Vano is gevestigd op Faberlaan 7 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
De onderneming Arya Care is gevestigd op Faberlaan 1 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Thuiszorg.
De besloten vennootschap pro cardetailing B.V. is gevestigd op Faberlaan 11 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Overige gespecialiseerde reparatie en slepen van auto’s.
Het vergroten van de woning Faberlaan 9 door het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde. Deze...
Het vergroten van het pand Faberlaan 9 door het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Singels
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG