Postcode 2541VT betreft de straat Kuinrestraat in 's-Gravenhage, Morgenstond-Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2541VT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2541VT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1954 is Kuinrestraat 19 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 89m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.500.
De vennootschap onder firma VLOGSPOTS was gevestigd op Kuinrestraat 3 te 's-Gravenhage en was actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming KED Transport is gevestigd op Kuinrestraat 19 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Goederenvervoer over de weg (geen verhuizingen).
De onderneming OrisDeBarber is gevestigd op Kuinrestraat 47 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Haarverzorging.
De onderneming Faiza Hart voor zorg is gevestigd op Kuinrestraat 47 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Thuiszorg.
Het omzetten van de zelfstandige woonruimte Kuinrestraat 47 naar onzelfstandige woonruimte voor 6...
Het verwijderen van asbesthoudende materialen uit het pand Markelostraat 36
Op 8 oktober 2017 om 08:08 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kuinrestraat 33 te 's-Gravenhage....
Het adres van deze woning uit 1954 is Kuinrestraat 47 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 91m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 153.000.
Het verwijderen van asbesthoudende materialen uit de woning Kuinrestraat 33
De onderneming VLOGSPOTS is gevestigd op Kuinrestraat 3 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Op 16 maart 2017 om 19:33 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Kuinrestraat 33 te 's-Gravenhage....
Op 22 december 2016 om 10:09 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Kuinrestraat 33 te 's-Gravenhage....
Op 1 december 2016 om 14:34 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Kuinrestraat 43 te 's-Gravenhage....
De onderneming SUMOBI is gevestigd op Kuinrestraat 3 te 'S-GRAVENHAGE en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Morgenstond-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG