Postcode 2546TX betreft de straat Rhenenstraat in 's-Gravenhage, Leyenburg. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2546TX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2546TX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1936 is Rhenenstraat 108 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 84m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
De onderneming Elis Ahmed Service is gevestigd op Rhenenstraat 102 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Vlechten van betonstaal.
De vennootschap onder firma E.H. Zekerie is gevestigd op Rhenenstraat 102 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming Alper Baba is gevestigd op Rhenenstraat 130 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Haarverzorging.
De onderneming Onderhoudsbedrijf C.Hoog is gevestigd op Rhenenstraat 110 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Cooper is gevestigd op Rhenenstraat 112 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Silvano Veen is gevestigd op Rhenenstraat 112 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Callcenters.
Het adres van deze woning uit 1936 is Rhenenstraat 98 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
De vennootschap onder firma VOF Bets and Jets was gevestigd op Rhenenstraat 112 te 's-Gravenhage en was actief in de branche Gegevensverwerking, webhosting en aanverwante activiteiten.
De onderneming Jamie's Nagelschuur is gevestigd op Rhenenstraat 122 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De onderneming Ramo Bouw is gevestigd op Rhenenstraat 102 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Vlechten van betonstaal.
Het gedeeltelijk slopen van de woning Rhenenstraat 112 door het verwijderen van de schoorstenen
Het gedeeltelijk slopen van het pand Rhenenstraat 112 door het verwijderen van de schoorstenen
De onderneming Nuray Salim is gevestigd op Rhenenstraat 102 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Vlechten van betonstaal.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Leyenburg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG