Postcode 2547EJ betreft de straat Escamplaan in 's-Gravenhage, Leyenburg. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2547EJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2547EJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Ayberk Multidiensten is gevestigd op Escamplaan 811 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Vlechten van betonstaal.
Het adres van deze woning uit 1967 is Escamplaan 771 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 75m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 279.500.
Het adres van deze woning uit 1967 is Escamplaan 813 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 74m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 299.000.
De onderneming 39Babaeski is gevestigd op Escamplaan 793 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Vlechten van betonstaal.
De onderneming AsenSio88 is gevestigd op Escamplaan 821 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming KEMSY GRONDWERK is gevestigd op Escamplaan 793 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Grondverzet.
De onderneming Asha2004 is gevestigd op Escamplaan 821 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Vlechten van betonstaal.
De onderneming Anastasiya Nails is gevestigd op Escamplaan 771 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Het adres van deze woning uit 1967 is Escamplaan 793 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 75m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
De onderneming Dilute.co is gevestigd op Escamplaan 813 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De onderneming Kolmbud Klussenbedrijf is gevestigd op Escamplaan 795 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Slopen van bouwwerken.
Het veranderen van de gevel van de woning Escamplaan 821 door het vervangen van het stalen kozijn...
Het veranderen van de gevel van het pand Escamplaan 821 door het vervangen van het stalen kozijn ...
Het adres van deze woning uit 1967 is Escamplaan 773 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 72m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 115.000.
Op 2 januari 2018 om 16:02 is de ambulancedienst uitgereden naar Escamplaan 799 te 's-Gravenhage....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Leyenburg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG