Postcode 2547VP betreft de straat Edamstraat in 's-Gravenhage, Leyenburg. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2547VP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2547VP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1967 is Edamstraat 155 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 63m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 245.000.
Het adres van deze woning uit 1967 is Edamstraat 133 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 64m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 185.000.
De onderneming Kryvetskyi Bouw is gevestigd op Rijksstraatweg 775 te Wassenaar en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Magdalia is gevestigd op Edamstraat 143 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Brede administratieve dienstverlening.
De onderneming Ihorbouw is gevestigd op Edamstraat 141 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Het adres van deze woning uit 1967 is Edamstraat 137 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 69m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 235.000.
Het adres van deze woning uit 1967 is Edamstraat 177 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 239.500.
De onderneming Gran Canaria Bouw is gevestigd op Edamstraat 135 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Een scooter, kleur blauw, zonder kenteken
Gesloten aanhangwagen. Kleur: grijs
De onderneming Eem'Special Dog Service is gevestigd op Edamstraat 137 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Overige dienstverlening n.e.g..
De onderneming Melih 2013 is gevestigd op Edamstraat 179 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Vlechten van betonstaal.
Het veranderen van de balkon- en galerijconstructie bij de woningen Leyweg 22 tot en met 66A. Dez...
De vennootschap onder firma V.O.F. The Bar The Hague is gevestigd op Edamstraat 143 te 's-Gravenhage en is actief in de branche cafés.
Het veranderen van de balkon- en galerijconstructie bij de panden Leyweg 22 tot en met 66A
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Leyenburg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG