Postcode 2552AE betreft de straat Loosduinse Hoofdstraat in 's-Gravenhage, Kom Loosduinen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2552AE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2552AE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Second Heart B.V. is gevestigd op Loosduinse Hoofdstraat 597 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Dit bedrijfspand op het adres Loosduinse Hoofdstraat 593 te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1984 met energielabel C. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 150 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De besloten vennootschap Autisme Centrum Groei! B.V. is gevestigd op Loosduinse Hoofdstraat 565 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Ambulante jeugdzorg.
De besloten vennootschap E.J. de Zwaan B.V. is gevestigd op Loosduinse Hoofdstraat 581 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Winkels in dameskleding.
Dit bedrijfspand op het adres Loosduinse Hoofdstraat 597 te Den Haag is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1984 met energielabel A. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 438 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Het kappen van 7 dode en slechte bomen (stamomtrekken 63 - 236 cm), staande aan de Madesteinweg
Het kappen van 129 dode en slechte bomen (stamomtrekken 30 - 240 cm), staande verspreid over het ...
Het kappen van 7 dode en slechte bomen, staande aan de Madesteinweg
Het kappen van 7 dode en slechte bomen (stamdiameter 20 - 100 cm cm), staande aan de Madesteinweg...
Het kappen van 1 esdoorn (stamomtrek 132 cm), staande langs de openbare weg aan de Madesteinweg
Het kappen van 144 dode en slechte bomen (stamdiameter 0 - 75 cm), staande verspreid over het sta...
Het kappen van 1 Canadese populier (stamomtrek 276 cm) staande aan het R. Stolzplantsoen en 1 Hon...
Het verwijderen van de brandscheiding van de bedrijfsruimte Loosduinse Hoofdstraat 555 ten behoev...
Het kappen van 1 Populus Canadensis staande aan het R. Stolzplantsoen (ongenummerd) en 1 Quercus ...
Het kappen van 1 esdoorn, 1 wilg, 1 populier en 1 iep, staande langs de openbare weg op diverse p...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kom Loosduinen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG