Postcode 2564LG betreft de straat Mient in 's-Gravenhage, Vruchtenbuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2564LG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2564LG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging VvE Mient 637-641 is gevestigd op Mient 639 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De onderneming WIES VM is gevestigd op Mient 617 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Reparatie van overige consumentenartikelen.
Het adres van deze woning uit 1930 is Mient 637 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 93m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
Op 23 oktober 2024 om 08:22 is de traumahelikopter uitgevlogen naar Mient te 's-Gravenhage....
Op 23 oktober 2024 om 08:21 is de traumahelikopter uitgevlogen naar Mient te 's-Gravenhage....
Het adres van deze woning uit 1933 is Mient 611 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 335.000.
De onderneming Barney Freelance is gevestigd op Mient 619 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Eventcatering.
De onderneming Bregje's is gevestigd op Mient 607 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Public relationsbureaus.
De onderneming Twenty-Two Elements Photography is gevestigd op Mient 625 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Fotografie.
Vakantieverhuur van de woning Mient 627
Het verwijderen van asbesthoudende materialen uit het pand Mient 629
De onderneming Bilge's Art is gevestigd op Mient 603 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Fotografie.
Het veranderen van de woning Mient 599 door het realiseren van een dakterras met opgang. Deze bek...
Het veranderen van de woning Mient 599 door het realiseren van een dakterras, alsmede het maken v...
Het veranderen van het pand Mient 599 door het maken van een dakopbouw met dakterras
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vruchtenbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG