Postcode 2565HD betreft de straat Larixstraat in 's-Gravenhage, Bloemenbuurt-Oost. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2565HD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2565HD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het veranderen van de gevel van de woning Larixstraat 5 door het vervangen van de stalen kozijnen...
Het adres van deze woning uit 1954 is Larixstraat 5 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 77m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
Het adres van deze woning uit 1955 is Larixstraat 21 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 92m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De onderneming Marja Koster is gevestigd op Larixstraat 19 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
De onderneming Made by Ley is gevestigd op Larixstraat 11 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Groothandel in dranken (geen zuivel).
Het uistallen van tuinplanten op karren ter hoogte van Hanenburglaan in Den Haag. De aanvraag is ...
Uitstallingsvergunning Hanenburglaan.
De besloten vennootschap T. Korst Holding B.V. is gevestigd op Larixstraat 25 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Financiële holdings.
Het kappen van 1 ceder (stamomtrek 150 cm) staande in de voortuin van het perceel Larixstraat 11....
Het kappen van 1 naaldboom (stamdiameter 47,77cm) staande in de voortuin van het perceel Larixstr...
Op 31 december 2016 om 17:00 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Larixstraat 13 te 's-Gravenhage....
Op 31 december 2016 om 16:36 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Larixstraat 13 te 's-Gravenhage....
Het adres van deze woning is Larixstraat 19 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
Het veranderen van de gevel van de woning Larixstraat 11 door het wijzigen van de kozijnen aan de...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bloemenbuurt-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG