Postcode 2565ZZ betreft de straat Ahornstraat in 's-Gravenhage, Bomenbuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2565ZZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2565ZZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Isabel Korving Haptotherapie is gevestigd op Ahornstraat 64 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Alternatieve geneeskunde en oefentherapie.
Het adres van deze woning uit 1924 is Ahornstraat 54 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 73m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
De onderneming Pantopoleio is gevestigd op Ahornstraat 78C te 's-Gravenhage en is actief in de branche Winkels in buitenlandse voedingsmiddelen.
De onderneming BVSProducties is gevestigd op Ahornstraat 68 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Facilitaire activiteiten voor film- en televisieproductie.
De vereniging VvE Ahornstraat is gevestigd op Ahornstraat 74 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Het adres van deze woning is Ahornstraat 52 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 107m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 535.000.
Het adres van deze woning is Ahornstraat 74 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 131m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 489.000.
Het veranderen van de gevel van de winkel Ahornstraat 84 door het gedeelteijk vervangen van de ko...
Het adres van deze woning uit 1924 is Ahornstraat 62 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 126m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.
Het veranderen van de winkel Ahornstraat 84 tot 2 woningen
Het adres van deze woning uit 1924 is Ahornstraat 64 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 86m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 412.500.
Het veranderen van de woning Ahornstraat 70 door het maken van een dakterras
Het veranderen van de woning Ahornstraat 68 door het maken van een dakterras
Het veranderen van het pand Ahornstraat 84 tot 2 woningen
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bomenbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG