Postcode 2566EB betreft de straat Laan van Poot in 's-Gravenhage, Vogelwijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2566EB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2566EB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1927 is Laan van Poot 163 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 177m² en een perceeloppervlakte van 199m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.085.000.
De onderneming J Garcia Scholten Huisarts is gevestigd op Laan van Poot 151 te 's-Gravenhage en is actief in de branche huisartsen.
Uitbreiding laagspanningsnet ter hoogte van Laan van Poot ter hoogte van nr. 105 in Den Haag. De ...
Het gedeeltelijk veranderen van de woning Nieboerweg 228 tot een woning met Bed & Breakfast. Deze...
Het gedeeltelijk veranderen van het pand Nieboerweg 228 tot een Bed & Breakfast
De stichting Stichting Lifestyle Care Concept in liquidatie was gevestigd op Laan van Poot 153 te 's-Gravenhage en was actief in de branche Praktijken van psychotherapeuten en psychologen.
Aanvullende informatie: , het plaatsen van een schaftwagen vanaf 1 juli tot en met 31 oktober 2014
het plaatsen van een bijbehoren bouwwerk(carport) aan de zij- en achtergevel van de eengezinswoni...
Op 6 mei 2013 om 06:32 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Laan van Poot 160 te 's-Gravenhage....
het vergroten van de eengezinswoning Laan van Poot 161 door het realiseren van een uitbouw aan de...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vogelwijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG