Postcode 2585VC betreft de straat Soendastraat in 's-Gravenhage, Archipelbuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2585VC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2585VC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Joppe Dekker Media is gevestigd op Soendastraat 23 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Productie van films (geen televisiefilms).
De onderneming The Raging Dutchess is gevestigd op Soendastraat 3 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Public relationsbureaus.
De onderneming ByFrederiqueDekker is gevestigd op Soendastraat 23 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
Het adres van deze woning uit 1898 is Soendastraat 3 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 196m² en een perceeloppervlakte van 114m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.295.000.
Het veranderen van huisnummering van de woning Soendastraat 21 en 21A door het intrekken van huis...
Het veranderen van de panden Soendastraat 21 en Soendastraat 21A tot wonen
De onderneming Elisabeth Koch Millinery is gevestigd op Soendastraat 9 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Vervaardiging van baby- en sportkleding en kledingaccessoires.
Het verwijderen van asbesthoudende materialen uit het pand Soendastraat 9
De onderneming Monetarics is gevestigd op Soendastraat 3 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Het realiseren van een huisaansluiting ter hoogte van de Soendastraat 15 in Den Haag. De aanvraag...
Op 6 november 2017 om 17:52 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Soendastraat 15 te 's-Gravenhage....
Op 17 juli 2017 om 14:48 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Soendastraat 15 te 's-Gravenhage....
Op 13 juni 2017 om 21:28 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Soendastraat 15 te 's-Gravenhage....
Het inpandig veranderen van de eengezinswoning Soendastraat 3 door het maken van een constructiev...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Archipelbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG