Postcode 2586VA betreft de straat IJmuidenstraat in 's-Gravenhage, Scheveningen Badplaats. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2586VA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2586VA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Gagarin Klussenbedrijf is gevestigd op IJmuidenstraat 30 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De onderneming Stanidak is gevestigd op IJmuidenstraat 30 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Dakdekken en bouwen van dakconstructies.
Het adres van deze woning uit 1905 is IJmuidenstraat 30 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 73m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 328.000.
De besloten vennootschap Limelight Consulting B.V. is gevestigd op IJmuidenstraat 28 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De besloten vennootschap Limelight Holding B.V. is gevestigd op IJmuidenstraat 28 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap Sunshine Family Holding B.V. is gevestigd op IJmuidenstraat 30 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 1905 is IJmuidenstraat 16 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 52m² en een perceeloppervlakte van 39m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 312.000.
De besloten vennootschap MJR Holding B.V. is gevestigd op IJmuidenstraat 6 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Juf Anita is gevestigd op IJmuidenstraat 22 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
Het veranderen van de woning IJmuidenstraat 6 door het plaatsen van een dakkapel, het maken van e...
Het veranderen en vergroten van de woning IJmuidenstraat 6 door het plaatsen van een dakuitbouw, ...
Het veranderen en vergroten van het pand Ijmuidenstraat 6 door het plaatsen van een dakkapel, het...
Het veranderen van de woningen IJmuidenstraat 4 en 6 tot 1 woning. Deze bekendmaking bevat de act...
Het veranderen van de panden IJmuidenstraat 4 en 6 tot 1 woning
In de nacht van vrijdag op zaterdag 18 juli 2015 om 04:20 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar IJmuidenstraat 2 te 's-Gravenhage....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Scheveningen Badplaats
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG