Postcode 2591CX betreft de straat Ir. van der Sluijsplantsoen in 's-Gravenhage, Landen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2591CX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2591CX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Trade Believe Succeed is gevestigd op Ir. van der Sluijsplantsoen 89 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Marketmakers.
Het adres van deze woning uit 1990 is Ir. van der Sluijsplantsoen 63 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 97m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 319.000.
Het adres van deze woning uit 1991 is Ir. van der Sluijsplantsoen 70 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 74m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 360.000.
Het adres van deze woning uit 1991 is Ir. van der Sluijsplantsoen 91 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 72m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 290.000.
Het adres van deze woning uit 1991 is Ir. van der Sluijsplantsoen 79 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 335.000.
De onderneming FOOD FOR THE SOUL is gevestigd op Ir van der Sluijsplnts 75 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Eventcatering.
Het adres van deze woning uit 1990 is Ir. van der Sluijsplantsoen 76 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 92m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De onderneming BBH Cleaning is gevestigd op Ir van der Sluijsplnts 90 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De onderneming Pembe Atölye is gevestigd op Ir van der Sluijsplnts 87 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming First Class is gevestigd op Ir van der Sluijsplnts 78 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Dienstverlening voor vervoer over land.
Het adres van deze woning uit 1991 is Ir. van der Sluijsplantsoen 92 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.000.
Op 13 september 2017 om 12:15 is de ambulancedienst uitgereden naar Ir. van der Sluijsplantsoen te 's-Gravenhage....
In de nacht van zondag op maandag 10 juli 2017 om 01:49 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Ir. van der Sluijsplantsoen 77 te 's-Gravenhage....
Op 4 mei 2017 om 09:15 is de ambulancedienst uitgereden naar Ir. van der Sluijsplantsoen 92 te 's-Gravenhage....
Op 4 januari 2017 om 19:37 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Ir. van der Sluijsplantsoen 92 te 's-Gravenhage....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Landen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG