Postcode 2591HA betreft de straat Ursulaland in 's-Gravenhage, Landen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2591HA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2591HA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning is Ursulaland 88 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 64m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 259.500.
Het adres van deze woning is Ursulaland 90 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 64m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 279.500.
Het adres van deze woning uit 1968 is Ursulaland 94 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De onderneming Thanks Support Jesus is gevestigd op Ursulaland 94 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Bedrijfsopleiding en -training.
Het veranderen van de gevel van de winkel Ursulaland 70 door het plaatsen van reclame-uitingen (L...
Het veranderen van de gevel van het pand Ursulaland 70 door het plaatsen van 3 reclame-uitingen
Het veranderen van de gevel van de winkel Ursulaland 70 door het gedeeltelijk vervangen van de re...
Het veranderen van de gevel van het pand Ursulaland 70 door het gedeeltelijk vervangen van 5 recl...
De onderneming Thanks Support is gevestigd op Ursulaland 94 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Bedrijfsopleiding en -training.
Constateringsdatum 7 juli 2022. Tijdens een controle op 7 juli 2022 omstreeks 14:59 uur heeft een...
Het adres van deze woning uit 1968 is Ursulaland 92 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.000.
Het veranderen van de gevel van de winkel Ursulaland 70 door het vervangen van 8 reclame-uitingen...
Het verwijderen van asbesthoudende materialen uit het pand Ursulaland 70
Het uitbreiden van een laagspanningsnet, het verwijderen en aanleggen van een laagspanningskabel,...
Het inrichten van een ketenpark ter hoogte van Ursulaland 70 in Den Haag. De aanvraag is ingedien...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Landen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG