Postcode 2592HM betreft de straat Ametisthorst in 's-Gravenhage, Burgen en Horsten. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2592HM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2592HM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1968 is Ametisthorst 379 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 90m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 365.000.
Het adres van deze woning uit 1968 is Ametisthorst 357 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Het adres van deze woning uit 1968 is Ametisthorst 361 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 77m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 250.000.
De vennootschap onder firma VeSt E-Commerce is gevestigd op Ametisthorst 385 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De vennootschap onder firma MOTIV? GYMWEAR is gevestigd op Ametisthorst 385 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Vervaardiging van baby- en sportkleding en kledingaccessoires.
De onderneming Risamive is gevestigd op Ametisthorst 385 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Particuliere beveiliging.
Het adres van deze woning uit 1968 is Ametisthorst 351 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.500.
Het adres van deze woning uit 1968 is Ametisthorst 365 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 75m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
De onderneming Glotword is gevestigd op Ametisthorst 347 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Facilitaire activiteiten voor film- en televisieproductie.
Het kappen van 6 bomen (stamomtrekken 190cm), staande op het parkeerterrein bij perceel Ametistho...
De onderneming Ship Ephoruss is gevestigd op Ametisthorst 353 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Keuring en controle van machines, apparaten en materialen.
De besloten vennootschap Mosterdijk Holding B.V. is gevestigd op Ametisthorst 381 te 's-Gravenhage en is actief in de branche Financiële holdings.
In de nacht van zaterdag op zondag 10 december 2017 om 04:38 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Ametisthorst 341 te 's-Gravenhage....
Op 22 november 2017 om 12:12 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Ametisthorst 371 te 's-Gravenhage....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Burgen en Horsten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG