Postcode 2612XZ betreft de straat Aan 't Verlaat in Delft, Bomenwijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2612XZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2612XZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Simone geeft les is gevestigd op Aan 't Verlaat 2 te Delft en is actief in de branche Hobbyclubs.
Hoogheemraadschap van Delfland – Omgevingsvergunning wateractiviteit – Tweemolentjeskade Delft
Hoogheemraadschap van Delfland – aanvraag Omgevingsvergunning wateractiviteit - Tweemolentjeskade...
Hoogheemraadschap van Delfland – Omgevingsvergunning wateractiviteit – Tweemolentjeskade, Delft
Ontheffing voor het intrillen en drukken van stalen damwanden voor de sectoren 1 tot en met 5 op ...
De onderneming Praktijk Essere is gevestigd op Aan 't Verlaat 16 te Delft en is actief in de branche Praktijken van psychotherapeuten en psychologen.
Het adres van deze woning uit 1992 is Aan 't Verlaat 10 te Delft. Het pand heeft een oppervlakte van 94m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 339.500.
Hoogheemraadschap van Delfland – aanvraag watervergunning Tweemolentjeskade 59 Delft
Gemeente Delft - verwijderen caravan - caravan zonder kenteken - Aan ’t Verlaat, Delft
Beschikking Wet natuurbescherming, Wilgenlaan, Meidoornlaan, Esdoornlaan te Delft
Gemeente Delft - meldingen sloop - 190 woningen in Bomenwijk slopen - Tweemolentjeskade 59, Delft...
Gemeente Delft - meldingen sloop - verwijderen asbest - Tweemolentjeskade 69, Delft
Sloopmelding: Delft | verwijderen van asbest | Tweemolentjeskade 74
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bomenwijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG