Postcode 2665DP betreft de straat Beukenlaan in Lansingerland, Bomenbuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2665DP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2665DP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming LdJ E-commerce is gevestigd op Beukenlaan 173 te BLEISWIJK en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap 2BeMyGuest B.V. is gevestigd op Beukenlaan 189 te BLEISWIJK en is actief in de branche Reclamebureaus.
Het adres van deze woning uit 1985 is Beukenlaan 179 te Bleiswijk. Het pand heeft een oppervlakte van 169m² en een perceeloppervlakte van 253m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 850.000.
Toestemming voor het plaatsen van een aanbouw aan de achterzijde van de woning aan Beukenlaan 189...
Aanvraag vergunning voor het plaatsen van een aanbouw aan de achterzijde van de woning aan Beuken...
Het adres van deze woning uit 1984 is Beukenlaan 191 te BLEISWIJK. Het pand heeft een oppervlakte van 131m² en heeft 1 kamers kamers. De geschatte waarde van deze woning is € 889.000.
Gemeente Lansingerland - verlening omgevingsvergunning - plaatsen van een dakkapel aan de voorzij...
Gemeente Lansingerland - aanvraag omgevingsvergunning - plaatsen van een dakkapel aan de voorzijd...
Op 14 april 2020 om 01:10 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Beukenlaan te Bleiswijk....
Op 4 november 2019 om 18:39 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Beukenlaan te Bleiswijk....
Op 4 november 2019 om 18:37 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Beukenlaan te Bleiswijk....
Op 24 februari 2019 om 15:29 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Beukenlaan te Bleiswijk....
Op 15 december 2018 om 21:42 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Beukenlaan te Bleiswijk....
De besloten vennootschap T. Verheij Holding B.V. is gevestigd op Beukenlaan 189 te BLEISWIJK en is actief in de branche Financiële holdings.
In de nacht van zaterdag op zondag 1 oktober 2017 om 03:24 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Beukenlaan te Bleiswijk....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bomenbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG