Postcode 2678EZ betreft de straat Karel Doormanlaan in Westland, Zeehelden van Oranje. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2678EZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2678EZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Weinmann Constructie & Montage is gevestigd op Karel Doormanlaan 37 te De Lier en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Het adres van deze woning uit 1957 is Karel Doormanlaan 57 te De Lier. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 95m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 360.000.
Het adres van deze woning uit 1957 is Karel Doormanlaan 63 te De Lier. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 95m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
Aanvraag omgevingsvergunning voor het wijzigen van een gevel (voorkant), Karel Doormanlaan 49 te ...
De onderneming Den Toom services is gevestigd op Karel Doormanlaan 39 te De Lier en is actief in de branche Installatie van elektrische apparatuur.
Het adres van deze woning uit 1960 is Karel Doormanlaan 49 te De Lier. Het pand heeft een oppervlakte van 180m² en een perceeloppervlakte van 327m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
Het adres van deze woning uit 1957 is Karel Doormanlaan 65 te De Lier. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en een perceeloppervlakte van 190m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 335.000.
De onderneming TJ Graphic Design is gevestigd op Karel Doormanlaan 37 te De Lier en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
Aanvraag omgevingsvergunning voor het oprichten van een uitbouw (voorkant), Karel Doormanlaan 65 ...
Op 8 april 2017 om 12:45 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Karel Doormanlaan 41 te De Lier....
Het adres van deze woning is Karel Doormanlaan 41 te De Lier. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 144m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 259.000.
Op 20 juni 2016 om 09:17 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Karel Doormanlaan 45 te De Lier....
Op 16 juni 2016 om 12:49 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Karel Doormanlaan 45 te De Lier....
De onderneming Timmer Stok is gevestigd op Karel Doormanlaan 55 te DE LIER en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zeehelden van Oranje
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG