Postcode 2712BB betreft de straat Den Hoorn in Zoetermeer, Dorp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2712BB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2712BB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2015 is Den Hoorn 29 te Zoetermeer. Het pand heeft een oppervlakte van 151m² en een perceeloppervlakte van 111m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 525.000.
Het adres van deze woning uit 1925 is Den Hoorn 5 te Zoetermeer. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 300m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
Het adres van deze woning uit 1880 is Den Hoorn 9 te Zoetermeer. Het pand heeft een oppervlakte van 175m² en een perceeloppervlakte van 260m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 665.000.
De onderneming Rusken is gevestigd op Den Hoorn 3 te Zoetermeer en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
De onderneming Steep is gevestigd op Den Hoorn 3 te Zoetermeer en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Publicatie watervergunning V67102 het vervangen van bruggen in de gemeente Zoetermeer
Verleende omgevingsvergunning, vervangen van houten bruggen, Nabij Dr. J.W. Paltelaan 111, 2712 P...
Aanvraag omgevingsvergunning, vervangen van houten bruggen, Nabij Dr. J.W. Paltelaan 111, 2712 PT...
Op 26 september 2017 om 13:01 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Den Hoorn 11 te Zoetermeer....
In de nacht van zaterdag op zondag 11 augustus 2013 om 01:27 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Den Hoorn 11 te Zoetermeer....
De onderneming De Zorgpraktijk is gevestigd op Den Hoorn 9 te Zoetermeer en is actief in de branche Praktijken van verloskundigen en paramedici.
De besloten vennootschap 3 x Daags Holding B.V. is gevestigd op Den Hoorn 3 te Zoetermeer en is actief in de branche Holdings (geen financiële) en concerndiensten binnen eigen concern.
De besloten vennootschap Dahoma B.V. is gevestigd op Den Hoorn 1 te Zoetermeer en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed.
De onderneming DCM-Hijstechniek is gevestigd op Den Hoorn 19 te Zoetermeer en is actief in de branche Winkels in doe-het-zelfartikelen.
De vennootschap onder firma Firma Radio Henneken is gevestigd op Den Hoorn 7 te Zoetermeer en is actief in de branche Winkels in audio- en videoapparatuur of in een algemeen assortiment van wit- en bruingoed.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dorp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG