Postcode 2717DL betreft de straat Paganinirode in Zoetermeer, Buytenwegh. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2717DL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2717DL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1976 is Paganinirode 7 te Zoetermeer. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 138m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 465.000.
De onderneming Reshine was gevestigd op Paganinirode 3 te Zoetermeer en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Omgevingsvergunningen - Paganinirode 3
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buytenwegh
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG