Postcode 2725AP betreft de straat Hekbootkade in Zoetermeer, De Leyens. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2725AP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2725AP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming rspartyverhuur is gevestigd op Hekbootkade 25 te Zoetermeer en is actief in de branche Overige recreatie n.e.g.(geen jachthavens).
De onderneming Heart and Soul Reiki & Coaching is gevestigd op Hekbootkade 15 te Zoetermeer en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
Gemeente Zoetermeer - aanwijzen parkeerplaatsen voor elektrische voertuigen - langs Hekbootkade t...
Het adres van deze woning uit 1980 is Hekbootkade 21 te Zoetermeer. Het pand heeft een oppervlakte van 92m² en een perceeloppervlakte van 150m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 385.000.
Het adres van deze woning uit 1981 is Hekbootkade 5 te Zoetermeer. Het pand heeft een oppervlakte van 136m² en een perceeloppervlakte van 141m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
Het adres van deze woning uit 1981 is Hekbootkade 7 te Zoetermeer. Het pand heeft een oppervlakte van 114m² en een perceeloppervlakte van 135m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 430.000.
Het adres van deze woning uit 1981 is Hekbootkade 23 te Zoetermeer. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 145m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
De onderneming Care by Kimberly is gevestigd op Hekbootkade 3 te Zoetermeer en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming Studio Pupping is gevestigd op Hekbootkade 7 te Zoetermeer en is actief in de branche Industrieel ontwerp en vormgeving.
Verleende omgevingsvergunning, kappen van twee bomen vanwege schaduwoverlast en herplant van drie...
Kennisgeving verlenging beslistermijn, kappen van twee bomen vanwege schaduwoverlast en herplant ...
Aanvraag omgevingsvergunning, kappen van twee bomen vanwege schaduwoverlast en herplant van drie ...
Op 23 december 2017 om 19:12 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Hekbootkade te Zoetermeer....
Op 23 december 2017 om 19:12 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hekbootkade 27 te Zoetermeer....
Op 27 september 2017 om 08:49 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hekbootkade 5 te Zoetermeer....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Leyens
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG