Postcode 2725GJ betreft de straat Amundsenrede in Zoetermeer, De Leyens. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 2725GJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 2725GJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1984 is Amundsenrede 41 te Zoetermeer. Het pand heeft een oppervlakte van 129m² en een perceeloppervlakte van 147m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 499.500.
Het adres van deze woning uit 1984 is Amundsenrede 17 te Zoetermeer. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 139m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 465.000.
De onderneming Hans Hensen Advies is gevestigd op Amundsenrede 39 te Zoetermeer en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
Op 7 april 2016 om 22:38 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Amundsenrede 11 te Zoetermeer....
In de nacht van dinsdag op woensdag 17 februari 2016 om 03:44 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Amundsenrede 1 te Zoetermeer....
Het adres van deze woning is Amundsenrede 33 te Zoetermeer. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 149m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 259.000.
Omgevingsvergunningen - Amundsenrede 23
Op 9 juli 2013 om 19:17 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Amundsenrede 36 te Zoetermeer....
De onderneming Han-Research is gevestigd op Amundsenrede 7 te Zoetermeer en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming Van Grinsven Software is gevestigd op Amundsenrede 5 te Zoetermeer en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Op 18 maart 2013 om 16:54 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Amundsenrede 7 te Zoetermeer....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Leyens
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG